Čtenáři se mají na co těšit, Jindra Hojer vydá k nové knize i bonusový svazek
Dne 19.1.2019 | 0 Komentáře

Skvělé zprávy pro všechny, kteří už se těší na knihu Jindry Hojera – Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky, na kterou momentálně na crowdfundingovém serveru Hithit.cz probíhá kampaň na její vydání. I přesto, že konce kampaně zbývají ještě dva týdny, se zájmem už ji podpořilo více jak 430 osob. Díky této nebývalé podpoře se podařilo vybrat již více jak 230% z potřebné částky, bude tak možné nejen rozšířit náklad vydání knihy, ale i její obsah – a to přímo o další svazek.

Realizátoři kampaně, Lukáš Zeman a Karolína Horáková, oslovili Jindru Hojera s nápadem rozšířit stávající podobu knihy o další obsah. „Pan Hojer má celou sbírku prvotin, úspěch kampaně nám přišel jako skvělá příležitost pro to některé z nich vydat, “ uvedl Lukáš Zeman, majitel nakladatelství Knihysúsměvem.cz.

Jindra Hojer - Střípky ze života Jindry Hojera

Jindra Hojer

Pan Hojer nápad podpořil a dodal nakladatelství materiály pro rozšíření obsahu knihy. „Rád bych publikoval některé ze svých povídek, mohli bychom to nazvat Střípky ze života Jindry Hojera, “ uvedl při setkání s nakladatelstvím Knihysúsměvem.cz pan Jindra Hojer.

Jindra Hojer - Střípky ze života Jindry Hojera

Jindra Hojer – Střípky ze života Jindry Hojera

Střípky ze života Jindry Hojera budou vydány společně s knihou Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky. „Dlouho jsme přemýšleli nad formou, jak Střípky ze života Jindry Hojera do stávající knihy zařadit. Myslím, že čtenáře potěší, že bude ke knize přiložena jako bonusový svazek, “ popisuje vznik nápadu Karolína Horáková, spoluautorka projektu.

Jindra Hojer - Střípky ze života Jindry Hojera

Jindra Hojer – Střípky ze života Jindry Hojera

Kampaň má obrovský úspěch, zaujala stovky lidí, zajímají se o ní česká média a bude se řadit mezi nejúspěšnější crowdfundingové kampaně na serveru Hithit. I přesto, že je již vybrán více jak dvojnásobek z potřebné částky, do kampaně je stále možné se zapojit a knihu si objednat.

Jindra Hojer - Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky