Jindra Hojer píše další knihu
Dne 4.3.2019 | 0 Komentáře

Ve vydavatelství se již intenzivně pracuje na vydání knihy Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky. Autor knihy Jindra Hojer ovšem nezahálí, věnuje se podepisování dárků pro jeho podporovatele a zároveň již pilně pracuje na jeho nové knize – Střípky ze života Jindry Hojera.

Jindra Hojer podepisuje odměny

Jindra Hojer podepisuje odměny

Do příprav nové knihy se Jindra Hojer pustil s nadšením a velkou energií, jak sám zmiňoval ještě před realizováním projektu – „v šuflíku“ má schovány desítky povídek.  Nyní vybírá příběhy z jeho života a dokonce i sepisuje další povídky o které se se svými čtenáři v knize podělí.

Jindrův pracovní nástroj

Jindrův pracovní nástroj

Na knize hlavolamů pana Hojera, se kterou oslovil naše nakladatelství, se intenzivně pracuje a aktuálně dokončujeme její finální podobu. Protože originál knihy byl napsán na autorově oblíbeném pracovním nástroji – psacím stroji jeho zesnulé manželky Táji, celý proces je významně časově náročnější než tomu bývá u poodbným publikací zvykem, především tedy kvůli přepisu strojopisu. To nám v žádném případě nesnižuje nadšení z toho, že se nám společně podařila skvělá věc, na kterou se můžete už nyní těšit spolu s námi.

Jindra Hojer si prohlíží první náhled jeho knihy hlavolamů

Jindra Hojer si prohlíží první náhled jeho knihy hlavolamů

Jindra zdraví všechny čtenáře a již se moc těší na vydání obou jeho nových knih.

Jindra Hojer - Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky