Na knihu Jindry Hojera bylo vybráno více jak čtvrt milionu korun
Dne 28.2.2019 | 0 Komentáře

Crowdfungingová kampaň na vydání knihy Jindry Hojera z Rychlých šípů byla úspěšně ukončena. Kampaň slavila u veřejnosti neobvyklý úspěch. Celkem bylo vybráno 289 910 Kč, kampaň tedy byla naplněna z 331%. Náklad připravované knihy Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky bude tak větší, než jak bylo před začátkem kampaně plánováno. A nejen to – čtenáři se mohou těšit i na další překvapení.

Kampaň běžela po dobu 45 dní a do projektu se zapojilo celkem 662 osob. Dohromady bylo na vydání knihy vybráno více jak trojnásobek oproti původně plánované částce. Autor se tak spolu s organizátory kampaně – vydavatelstvím Knihysúsměvem.cz dohodl na vydání bonusové knihy pro svoje čtenáře.

Podepisování Rychlých Šípů

„Úspěch kampaně mne velmi překvapil, jsem nadšený že se nakonec kniha dostane do rukou takové spoustě čtenářů. Co mě opravdu velmi těší je fakt, že o knihu je takový zájem ještě před tím, než je vydána. Je vidět že náš národ má zájem se v oblasti logiky vzdělávat! “ uvádí Jindra Hojer, autor knihy Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky.

Podepisování sešitů Rychlých Šípů

Nyní již probíhají přípravy na vydání knihy. V rámci odměn si přispěvovatelé mohli vybrat kromě knihy samotné také například hlavolamy ježky v kleci, podepsaný historický sešit nebo knihu Rychlých šípů. „Pan Hojer se již nyní věnuje podepisování objednaných historických sešitů a knih Rychlých šípů. My aktuálně pracujeme s panem Hojerem na formě a obsahu bonusové knihy Střípky ze života J. H., kterou jsme se rozhodli do nákladu zařadit,“ komentuje aktuální dění na projektu Lukáš Zeman, majitel nakladatelství Knihysúsměvem.cz. Bonusová kniha bude v omezeném množství k dispozici i v knihkupectvích a na e-shopu Knihysúsměvem.cz a bude obsahovat výběr povídek Jindry Hojera a autorský životopis.

Jindra Hojer a Karolína Horáková

„Jsme velice rádi, že nás pan Hojer se svým záměrem vydat knihu oslovil. Kampaň jsme pro něho vytvořili s nadšením a velice nás těší, že sklidila takový úspěch a můžeme tak realizovat i druhý projekt který nás v průběhu kampaně napadl a potěšit pana Jindru a především čtenáře i druhou knihou, “ popisuje spolupráci s panem Hojerem spoluautorka projektu Karolína Horáková.

Jindra Hojer - Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky