Papírnictví, hračky, merch, Strana 4

40 položek celkem
Vonná svíčka vanilka
57 Kč

Vanilková vůně svíčky vám vytvoří příjemnou atmosféru vhodnou ke čtení knihy.

500002
Vonná svíčka pomeranč
57 Kč

Pomerančová vůně svíčky vám vytvoří příjemnou atmosféru vhodnou ke čtení knihy.

500001
OKF 1209
Novinka Tip Doporučujeme
2 990 Kč

Přemýšleli jsme, jak podpořit Domov pro seniory Dubina v Pardubicích, kde Jindra Hojer, známý z Rychlých šípů a autor Záhadných hlavolamů pro chytré hlavičky a Střípků ze života...

200002
Samolepka Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky
29 Kč

Samolepka ke knize Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky.

200 001

Děláte si při čtení poznámky? Pak určitě oceníte naši doplňkovou nabídku kvalitních psacích potřeb, zápisníčků, záložek nebo třeba svíček pro lepší čtecí atmosféru. A aby vás vaše dítka nechala v klidu listovat stránkami, zabavte je oblíbenými dřevěnými hračkami.

V této kategorii si můžete nakoupit i doplňkový sortiment (merch) k námi vydaným knihám - ať už k publikacím Jindry Hojera, manželům Rozehnalovým tak k populárnímu Deníku jednonožce.

Novinkou jsou pohlednice a konfety z ROUSTOUCÍHO PAPÍRU! Nevíte, co to je? Papír, který zasadíte a vyrostou vám z něj květiny. Každá pohlednice obsahuje stručný návod, konfety jsou v pytlíku s podrobnějším návodem na pěstování. Potěšte své blízké či známé originální pohlednicí s ilustrací absolventů Střední školy grafického designu v Pardubicích, Elišky Vetiškové a Karolíny Imrichové.