Zpět do obchodu

Registrace

O nás

Knihy s úsměvem

Vítejte na stránkách našeho nakladatelství. Zatím máme jen menší portfolio publikovaných knih, ale jejich počet se neustále rozrůstá. Máme připravenou řadu nových projektů a těšíme se, až spatří světlo světa.

Naše nakladatelství vzniklo pod hlavičkou Ing. Lukáše Zemana a jeho společnosti E-SMILE.cz, která se zabývá tvorbou grafiky, DTP, marketingu a WWW stránek pro nepřeberné množství klientů. Stránky proto nesou název Knihy s úsměvem. 

Jestliže Vás láká možnost nechat si u nás publikovat svou knihu, ozvěte se nám a my s Vámi rádi probereme možnosti. Největší důraz u nás klademe na kvalitu a preciznost za odpovídající cenu.

Kdo je kdo...

Lukáš Zeman

o nás_1

Lukáš je nejen majitel nakladatelství, ale zároveň aktivně řeší jednotlivé projekty a přikládá ruku k dílu. Stará se mimo jiné o grafickou podobu nových publikací a jejich sazbu. Vystudoval informatiku na Univerzitě Pardubice.

Věnuje se fotografování přírody a za svůj snímek z Bornea získal cenu v kategorii Příroda a hlavní cenu Czech Press Photo 2018. Stal se také finalistou soutěže Živnostník roku 2019 Pardubického kraje.

Kromě nakladatelství Lukáš vlastní a podílí se na chodu ateliéru Foto s úsměvem a tiskárny ARA tisk

 

  

Lucie Vostřelová

o nás2

Lucie má na starost produkci nakladatelství. Vyhledává nové autory a pečuje o ně i jejich vznikající dílo. Spravuje také sociální sítě a webové stránky nakladatelství. Od malička miluje psaní, čtení a vůni knih.

U literatury zůstala i během studií – na oboru Jazyková a literární kultura na Univerzitě Hradec Králové hodně četla, na Žurnalistice na Univerzitě Karlově zase psala. Ve světě literatury kráčí dál díky Knihám s úsměvem.