Jasmina Petlach: Zrada - Strážci snů

Kód: 120 006
Doporučujeme
269 Kč 269 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Izabela pracuje jako asistentka módní návrhářky a poté, co se spolu se svojí kamarádkou vydají do nočního klubu, je vtažena do tajemného světa Strážců snů. Nejprve sama neví, co je sen a co skutečnost. Ale postupně objevuje tajemný svět Strážců, kteří žijí mezi námi a pomáhají bojovat proti zlým snům, jež ovládají lidstvo již od dob řeckých bohů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorka: Jasmina Petlach

Běžela lesem a cítila, jak ji větvičky keřů šlehají do tváře. Nesměla zastavit! Musí běžet dál! Dech jí skoro už docházel, ale nehodlala zastavit. Najednou si uvědomila, že je pouze v noční košili. Vlasy jí divoce vlály a bolest jí ostře připomínala, že se velmi často zachycují o větvičky. Cítila i rány na nohou. Ale pocit, že má utíkat dál a rychle, byl silnější než bolest.

Autorka skvěle kombinuje skutečný lidský a nadpozemský svět, kde první kapitoly sice naznačují, že kniha bude oddechovým románem, ale již samotný úvod vás nenechá na pochybách, že děj bude mnohem pestřejší. Stále rychleji rozvíjející se příběh, množství nečekaných zvratů a nadpřirozena vás pohltí natolik, že knížku přečtete prakticky jedním dechem.

 

O autorce

Recenze:

http://www.ctemeceskeautory.cz/2021/04/recenze-zrada-strazci-snu-jasmina-petlach.html?fbclid=IwAR2oA1BfxRe3kf5d2UDtDBIwSt39YZvml5q6_uFQqYzACIcwE5NXWubYQXk

Doplňkové parametry

Kategorie: Beletrie
Hmotnost: 0.4 kg
Autor: Jasmina Petlach
Počet stran: 224
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-80-907886-1-9
Vazba: brožovaná
Rozměry: 14,8 x 21