Balíček komiksu Slanej byznys s plakátem, samolepkami, magnetkou a plackou

Kód: 350 002
Novinka
395 Kč 395 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Balíček komiksu Slanej byznys zahrnuje plakát s hlavním hrdinou - pirátem Bovsem o velikosti A2, holografickou a klasickou samolepku střiženou dle tvaru motivu, magnetku a placku. Při čtení komiksu Slanej byznys pookřeje nejedno pirátské srdce. Bovs je svým vzezřením i chováním typický pirát, který se dva roky plaví se svojí skupinou na lodi Vzteklá bestie a holduje dobrému alkoholu a pěkným ženám. Pod maskou hrubého, přísného a flegmatického piráta se ale přece jen skrývá empatický a milosrdný muž. To se ale nikdo nesmí dozvědět! Sám se však musí vypořádat s malou dcerkou, která mu nečekaně vpadne do života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autor: Markéta "Eleweth" Olšovská

Při čtení komiksu Slanej byznys pookřeje nejedno pirátské srdce. Bovs je svým vzezřením i chováním typický pirát, který se dva roky plaví se svojí skupinou na lodi Vzteklá bestie a holduje dobrému alkoholu a pěkným ženám. Pod maskou hrubého, přísného a flegmatického piráta se ale přece jen skrývá empatický a milosrdný muž. To se ale nikdo nesmí dozvědět! Sám se však musí vypořádat s malou dcerkou, která mu nečekaně vpadne do života.

Stane se z ní pirátka? Jak se k tomu postaví jeho pirátská skupina? Na otázky odpoví celkem třicet sešitů po 36 stranách. Zde je první díl ze série komiksů Slanej byznys s originální ilustrací české autorky, který zaujme nejen fanoušky komiksů!

komiks-slanej-byznys-1---04 

komiks-slanej-byznys-1---07 

komiks-slanej-byznys-1---08

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a komiksy
Autor: Markéta "Eleweth" Olšovská
Počet stran: 36
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-80-907886-0-2
Vazba: šitá
Rozměry: 21 x 29,7 cm
Balení obsahuje: plakát o velikosti A2, holografická a klasická samolepka střižena dle tvaru motivu, magnet, placka