Emma Scharkez: Život s vůní lubrikantu

Kód: 120 004
Doporučujeme
359 Kč 359 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Nahlédněte do světa sexshopů prostřednictvím vyprávění úspěšné manažerky Kláry, která postupně zjišťuje, jak vypadá chod provozoven sítě erotických obchodů, kdo tam pracuje, jací jsou zákazníci nebo jaké erotické pomůcky vlastně existují. I přes pestrou práci se každý večer mění ve spokojenou manželku a matku dvou synů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorka: Emma Scharkez

Když dá úspěšná manažerka Klára svému manželovi slib, že si najde klidnější a normálnější práci, netuší, že si pro ni osud připravil obchod s erotickými pomůckami. Coby oblastní ředitelka sítě sexshopů se seznamuje se svými zaměstnanci a s více či méně obvyklým zbožím, běžnými i VIP zákazníky a chodem provozoven. Rychle pochopí, že tohle normálnější a klidnější práce rozhodně nebude. I když ji některé situace, jako plný kufr vibrátorů při policejní kontrole, vyvedou z míry, vše se snaží zvládnout s profesionálním nadhledem.

Prostřednictvím vyprávění Kláry nahlédnete do sexshopů, před kterými jste možná vždy jen nesměle přešlapovali a potutelně nakukovali do výlohy. Co je ale uvnitř? Jaké erotické pomůcky tam můžete pořídit a kdo tam vlastně pracuje? Nestyďte se a račte vstoupit.

O tom, jak kniha vznikala, si můžete přečíst zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a komiksy
Hmotnost: 0.515 kg
Autor: Emma Scharkez
Počet stran: 320
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-80-907754-0-4
Rozměry: 15,5 × 21,5 cm