Martina Novotná: Ďábel z Frejštejna

Kód: 120 007
Doporučujeme
289 Kč 289 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Ďábel z Frejštejna je prvním dílem historické detektivní trilogie s názvem Moravské případy Jakuba a Viléma. Tyto historické detektivky jsou zasazené na jižní Moravu na konec 13. století, tedy do éry vlády Václava II. a jejich děj se odehrává na skutečných hradech Frejštejn a Cornštejn nedaleko Znojma.

Jak si poradí hlavní hrdinové s prvním případem? Kdo je skutečným Ďáblem z Frejštejna? A jaká tajemství tento hrad skrývá ve svých zdech?

Odhalte pravdu společně s hrdiny naší nové detektivní trilogie! Začtěte se a pátrejte!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na hrad Frejštejn se sjíždí urození hosté, aby se zúčastnili hostiny pořádané Jindřichem z Frejštejna, který zde vládne koncem 13. století. Během tohoto veselí ale dochází nejen ke krádeži jedné cenné věci, ale dokonce k vraždě.

Na objasnění zločinů osobně záleží Vilémovi, synovi hradního pána. Ten ve snaze zapůsobit na bezcitného otce a získat ztracenou věc zpět, nečekaně spojí své síly s potulným loutnistou Jakubem, který má na dopadení pachatele ještě větší zájem než on sám. Situace se zkomplikuje v okamžiku, kdy vyjde najevo, že zločiny, spáchané na hradě, jsou jen pomyslnou špičkou ledovce.

Podaří se nezvyklé dvojici vyšetřovatelů odhalit toho, kdo stojí v pozadí zločinů, nebo na šibenici skončí nevinný člověk, protože Vilém nebude mít dost odvahy dovést do konce pátrání, kde stopy vedou až do jeho nejtěsnější blízkosti?

 

O autorce

Recenze:

http://www.ctemeceskeautory.cz/2021/04/recenze-dabel-z-frejstejna-martina-novotna.html?fbclid=IwAR2oA1BfxRe3kf5d2UDtDBIwSt39YZvml5q6_uFQqYzACIcwE5NXWubYQXk

https://www.blaznivamama.cz/2021/03/martina-novotna-jeji-dabel-z-frejstejna.html?fbclid=IwAR2W9-4OCzc0kFW3-fZJZ6W4eVwuydVigj8y-UB9px2gIT3sKkEADmM1MdE

https://www.centrum-detektivky.cz/recenze/dabel-z-frejstejna-martina-novotna

Ukázka z knihy:

https://www.centrum-detektivky.cz/ukazky/ukazka-z-historicke-detektivky-martiny-novotne-dabel-z-frejstejna?fbclid=IwAR1qzU_Zl7aefukPQExoXt8on5IBQfa2rt-TC0xXpVvSkNHGlS33t-OiZ4s

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a komiksy
Hmotnost: 0.35 kg
Autor: Martina Novotná
Počet stran: 215
Rok vydání: 2021
ISBN: 978-80-907886-6-4
Vazba: brožovaná
Rozměry: 14,8 × 21 cm
Hmotnost: 0,350 kg

Trailer Moravské případy Jakuba a Viléma