Martina Novotná: Démoni minulosti

Kód: 120 011
Doporučujeme
289 Kč 289 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Démoni minulosti jsou čtvrtým dílem historické detektivní série s názvem Moravské případy Jakuba a Viléma. Tyto historické detektivky jsou zasazené na jižní Moravu na konec 13. století, tedy do éry vlády Václava II. a jejich děj se odehrává na skutečných hradech Frejštejn a Cornštejn nedaleko Znojma. 

Když se paní Eliška dlouho nevrací ze své každodenní projížďky, vydává se ji její manžel Vilém z Cornštejna hledat. To, co najde na cestě kousek od hradu, jím hluboce otřese. Rozbíhá se vyšetřování, kde o podezřelé není nouze, jenže který z nich je ten pravý? 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když se paní Eliška dlouho nevrací ze své každodenní projížďky, vydává se ji její manžel Vilém z Cornštejna hledat. To, co najde na cestě kousek od hradu, jím hluboce otřese. Naštěstí má opět po boku věrného přítele Jakuba, který se ujímá pátrání a je odhodlaný najít pachatele ohavného zločinu stůj co stůj. Rozbíhá se vyšetřování, kde o podezřelé není nouze, jenže který z nich je ten pravý? Navíc odhalení viníka není to nejdůležitější…
Situace se zkomplikuje ještě víc v okamžiku, kdy se na sousedním panství pana Albrechta z Hornic usídlí bájný hejkal a napadá jeho poddané. Starý šlechtic v největším zoufalství požádá Jakuba, svého úhlavního nepřítele, o pomoc. Ta je mu ale na výslovný rozkaz pana Viléma odmítnuta. Což ovšem neznamená, že Jakub nechá démona beztrestně vraždit.
Podaří se mu i tentokrát dostát své pověsti šikovného vyšetřovatele a odhalit pachatele zločinu, který zasáhl i jeho osobně, a to na tom nejcitlivějším místě?

 

O autorce

Recenze

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a komiksy
Hmotnost: 0.34 kg
Autor: Martina Novotná
Počet stran: 304
Rok vydání: 2021
ISBN: 978-80-88412-05-2
Vazba: brožovaná
Rozměry: 14,8 × 21 cm

Trailer: Moravské případy Jakuba a Viléma