Martina Novotná: Prokletí jménem Rozálie

Kód: 120 009
Doporučujeme
289 Kč 289 Kč bez DPH
Vyprodáno (>5 ks)

Prokletí jménem Rozálie je třetím dílem historické detektivní série s názvem Moravské případy Jakuba a Viléma. Tyto historické detektivky jsou zasazené na jižní Moravu na konec 13. století, tedy do éry vlády Václava II. a jejich děj se odehrává na skutečných hradech Frejštejn a Cornštejn nedaleko Znojma. 

Píše se rok 1289, purkrabí hradu Cornštejna Jakub de la Vega se při jedné ze svých cest po spravovaném panství stává svědkem loupežné vraždy. Pachatel je na místě zadržen. Ale je to skutečně on? 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdánlivě jasný případ se výrazně zkomplikuje v okamžiku, kdy vyjde najevo, že zadrženým mužem je Vojta, bratr Ondry, věrného sluhy pana Jakuba. Ten se zapřísahá, že je Vojta nevinný, a prosí svého pána, aby jeho nevinu prokázal.

Rozbíhá se vyšetřování plné nečekaných zvratů, během kterého dochází k řadě dalších úmrtí. Pan Jakub a jeho sluha Ondra se ocitají v nebezpečí života, kdy musí čelit nejen tlupě krvelačných lapků, ale i nebezpečnému a bezcitnému protivníkovi, který se kvůli majetku nezdráhá spáchat i ten nejodpornější zločin.

 

O autorce

Recenze

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a komiksy
Hmotnost: 0.34 kg
Autor: Martina Novotná
Počet stran: 216
Rok vydání: 2021
ISBN: 978-80-88412-02-1
Vazba: brožovaná
Rozměry: 14,8 × 21 cm

Trailer: Moravské případy Jakuba a Viléma