Martina Novotná: Vražda nepočestné panny

Kód: 120 008
Doporučujeme
289 Kč 289 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Vražda nepočestné panny je druhým dílem historické detektivní trilogie s názvem Moravské případy Jakuba a Viléma. Tyto historické detektivky jsou zasazené na jižní Moravu na konec 13. století, tedy do éry vlády Václava II. a jejich děj se odehrává na skutečných hradech Frejštejn a Cornštejn nedaleko Znojma. 

Jak si poradí hlavní hrdinové s dalším těžkým případem? Podaří se jim odhalit skutečného vraha a zachránit tak Viléma před smrtí? Najde Vilém konečně pravou lásku? Odhalte pravdu společně s hrdiny naší historické detektivní trilogie! Začtěte se a pátrejte!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Král Václav II. ztrácí trpělivost s řáděním loupeživého rytíře Jindřicha a vysílá proti němu vojsko, které oblehne jeho hrad Frejštejn. Rozkaz zní jasně, zajmout a potrestat pana Jindřicha a jeho syna Viléma. Tomu se ale za pomoci jeho věrného přítele Jakuba podaří z hradu uprchnout. Ani pak ale nemá vyhráno a o své místo na světě musí těžce bojovat.

Když už se zdá, že vše zdárně překonal, zjistí, že jeho potíže teprve začaly. Musí bojovat nejen o život a čest, ale především o lásku krásné Elišky. Záleží jen na něm a na jeho příteli Jakubovi, který sám skrývá dávné rodinné tajemství, zda se jim podaří zbavit Viléma obvinění z vraždy a znásilnění, za které ho čeká potupná smrt oběšením.

Času je žalostně málo a nemilosrdně utíká …

 

O autorce

Recenze:

https://kniznikavarna2.home.blog/2021/04/25/martina-novotna-vrazda-nepocestne-panny/?fbclid=IwAR2eGZi62XNOBjrF8EsNdaq8IOUiuDXuDmKjVVx3SskelraYBODwXN3aHWg

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a komiksy
Hmotnost: 0.355 kg
Autor: Martina Novotná
Počet stran: 256
Rok vydání: 2021
ISBN: 978-80-88412-00-7
Vazba: brožovaná
Rozměry: 14,8 × 21 cm

Trailer: Moravské případy Jakuba a Viléma