Jindra Hojer píše další knihu

V nakladatelství se již intenzivně pracuje na vydání knihy Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky. Autor knihy Jindra Hojer ovšem nezahálí, věnuje se podepisování dárků pro jeho podporovatele a zároveň již pilně pracuje na své nové knize – Střípky ze života Jindry Hojera.

20190228_105342

Do příprav nové knihy se Jindra Hojer pustil s nadšením a velkou energií, jak sám zmiňoval ještě před realizováním projektu – „v šuflíku“ má schované desítky povídek. Nyní vybírá příběhy ze svého života a dokonce i sepisuje další povídky, o které se se svými čtenáři v knize podělí.

20190314_123438

Na knize hlavolamů, se kterou oslovil naše nakladatelství, se intenzivně pracuje a aktuálně dokončujeme její finální podobu. Protože originál knihy byl napsán na autorově oblíbeném pracovním nástroji – psacím stroji jeho zesnulé manželky Táji, celý proces je významně časově náročnější, než tomu bývá u poodbných publikací, především tedy kvůli přepisu strojopisu. To nám v žádném případě nesnižuje nadšení z toho, že se nám společně podařila skvělá věc, na kterou se můžete už nyní těšit spolu s námi.

20190228_103751

Jindra zdraví všechny čtenáře a už se moc těší na vydání obou nových knih.

Text-podpis-a-postavička

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení