Jindra Hojer píše další knihu

V nakladatelství se již intenzivně pracuje na vydání knihy Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky. Autor knihy Jindra Hojer ovšem nezahálí, věnuje se podepisování dárků pro jeho podporovatele a zároveň již pilně pracuje na své nové knize – Střípky ze života Jindry Hojera.

20190228_105342

Do příprav nové knihy se Jindra Hojer pustil s nadšením a velkou energií, jak sám zmiňoval ještě před realizováním projektu – „v šuflíku“ má schované desítky povídek. Nyní vybírá příběhy ze svého života a dokonce i sepisuje další povídky, o které se se svými čtenáři v knize podělí.

20190314_123438

Na knize hlavolamů, se kterou oslovil naše nakladatelství, se intenzivně pracuje a aktuálně dokončujeme její finální podobu. Protože originál knihy byl napsán na autorově oblíbeném pracovním nástroji – psacím stroji jeho zesnulé manželky Táji, celý proces je významně časově náročnější, než tomu bývá u poodbných publikací, především tedy kvůli přepisu strojopisu. To nám v žádném případě nesnižuje nadšení z toho, že se nám společně podařila skvělá věc, na kterou se můžete už nyní těšit spolu s námi.

20190228_103751

Jindra zdraví všechny čtenáře a už se moc těší na vydání obou nových knih.

Text-podpis-a-postavička