Na knihu Jindry Hojera se vybralo více než čtvrt milionu korun

Crowdfungingová kampaň na vydání knihy Jindry Hojera z Rychlých šípů byla úspěšně ukončena. Kampaň slavila u veřejnosti neobvyklý úspěch. Celkem bylo vybráno 289 910 Kč, kampaň tedy byla naplněna z 331 %. Náklad připravované knihy Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky bude tak větší, než bylo před začátkem kampaně plánováno. Kampaň běžela po dobu 45 dní a do projektu se zapojilo celkem 662 osob. Dohromady bylo na vydání knihy vybráno více než trojnásobek oproti původně plánované částce.

hithit

„Úspěch kampaně mne velmi překvapil, jsem nadšený že se nakonec kniha dostane do rukou takové spoustě čtenářů. Co mě opravdu velmi těší, je fakt, že o knihu je takový zájem ještě před tím, než je vydána. Je vidět, že náš národ má zájem se v oblasti logiky vzdělávat,“ uvádí Jindra Hojer, autor knihy Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky.

20190228_105342

V rámci odměn si přispěvovatelé mohli vybrat kromě knihy samotné také například hlavolamy ježky v kleci, podepsaný historický sešit nebo knihu Rychlých šípů. „Pan Hojer se již nyní věnuje podepisování objednaných historických sešitů a knih Rychlých šípů,“ komentuje aktuální dění na projektu Lukáš Zeman, majitel nakladatelství Knihysúsměvem.cz.

Text-podpis-a-postavička

„Jsme velice rádi, že nás pan Hojer se svým záměrem vydat knihu oslovil. Kampaň jsme pro něho vytvořili s nadšením a velice nás těší, že sklidila takový úspěch a můžeme tak realizovat i druhý projekt který nás v průběhu kampaně napadl a potěšit pana Jindru a především čtenáře i druhou knihou,“ popisuje spolupráci s panem Hojerem spoluautorka projektu Karolína Horáková.