Křest knihy Deník jednonožce

Zveme vás na křest knihy Deník jednonožce autora Jiřího Švihálka, který se koná ve středu 1. 7. v 17:30 ve foyer Východočeského divadla v Pardubicích (vchod běžně hlavními dveřmi). Kromě autora se můžete těšit také na kmotra knihy, kterým bude známý herec Josef Pejchal. Akcí provede Tomáš Klement. Vstup je zdarma.

Knížky si můžete na místě zakoupit a nechat si je rovnou podepsat od autora.

Těšíme se na vás!

fb událost s časem

Nehodí se vám termín křtu, ale knihu byste si tááák moc chtěli přečíst? Objednejte si ji na našem e-shopu. :)

Co je Deník jednonožce vlastně zač?

Jiří Švihálek (a.k.a. pacholek) ve svém deníku bez servítků a s humorem sobě vlastním den po dni popisuje, co prožívali s manželkou Kačkou po nehodě na motorce. Amputace nohy, nesnesitelné bolesti, přemísťování kostí v těle a zotavování. Nevzdal to a svými upřímnými, sarkastickými texty motivoval čtenáře, kterých bylo postupně přes dvě stě tisíc, k pozitivnímu přístupu k životu. Jak bolí noha, kterou nemáte? A co všechno se změní, když přijdete o končetinu? Nahlédněte do osobní zpovědi Jirky a zjistěte, jak takovou situaci prožívají rodiče, sourozenci, přátelé a manželka a jak na vážnou nehodu vzpomínají hasiči a lékař. Pacholkův blog se umístil na třetím místě v anketě Křišťálová lupa Cena českého Internetu a všimla si ho také kategorie Blog roku v anketě Magnesia Litera.

Přečtěte si rozhovor s autorem třeba v Deníku N, Pardubickém deníku, poslechněte si pacholka v Českém rozhlase anebo si ho rovnou prohlédněte na DVTV.