Pokřtili jsme Deník jednonožce

Ve středu 1. července jsme společně s autorem Jiřím Švihálkem a kmotrem Josefem Pejchalem pokřtili knižní novinku Deník jednonožce. Přibližně šedesátku návštěvníků uvítal moderátor Tomáš Klement a představil ve zkratce příběh Jirky a jeho ženy Kačky. Následovalo čtení ukázky z knihy, kterého se chopil herec z Východočeského divadla a dabér Josef Pejchal. Ten pak samotnou knihu pokřtil.

Jirka měl díky akci možnost setkat se se svými fanoušky a podporovateli. Kromě nich přišli autora podpořit také hasiči, kteří zasahovali u samotné nehody Jirky a Kačky a kteří se o zásahu rozpovídali v knize Deník jednonožce, konkrétně nprap. František Rulík a nprap. Milan Hodek, a také tisková mluvčí HZS Pardubického kraje por. Bc. Vendula Horáková. Uvítali jsme také ředitele vydavatelství Tympanum Tomáše Výchopně s kolegyní Monikou Oweyssi, autorku další naší knižní novinky Život s vůní lubrikantu Emmu Scharkez a náměstka primátora města Pardubic Jana Mazucha. Nechyběli ani zástupci médií jako České televize, televize V1, Pardubického deníku a dalších.

Děkujeme všem za podporu a věříme, že kniha bude inspirovat a motivovat každého, kdo se ocitne v nelehké životní situaci, stejně jako se před rokem ocitli Jirka a Kačka.