Pozvánka na autorské čtení Jindry Hojera

Ve čtvrtek 28. listopadu bude Jindra Hojer v Bakla café v Pardubicích vyprávět o svém životě. Při vzpomínání na cestování, osobní nebo pracovní zážitky bude nahlížet do svých nových knih.

Autorské čtení_FB 1920x1080

Jméno Jindry Hojera je vám určitě povědomé z Foglarových Rychlých šípů. Možná ale netušíte, že Jindra Hojer, který byl předlohou pro stejnojmennou komiksovou postavičku, je skutečný a letos oslavil 95. narozeniny. Ani v tak úctyhodném věku neztrácí chuť do života a vymýšlí, jak zabavit sebe i své okolí. Proto se pustil do psaní knih – a myslel to vážně. V tomto roce vydal v našem nakladatelství hned dvě díla – Záhadné hlavolamy pro chytré hlavičky a Střípky ze života Jindry Hojera.

Kromě milého zážitku ze setkání s Jindrou Hojerem si budete moci z akce odnést také jeho knihy, které budou k zakoupení.

20191022_103726

My už s Jindrou Hojerem ladíme detaily a rovnou jsme si poslechli jednu z jeho povídek. Musíme říct, že se máte na co těšit. A my se těšíme na vás!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení