Zveme vás na křest knihy Život s vůní lubrikantu

Zveme vás na křest knihy Život s vůní lubrikantu autorky Emmy Scharkez, který se koná v úterý 10. března v 16.00 hod. v Pierre Fresh Bistro na třídě Míru v Pardubicích. Kmotrem a hlavním hostem bude sexuolog MUDr. Radim Uzel, CSc.

Na místě si budete moci knihu koupit a rovnou si ji nechat podepsat od autorky i kmotra.

Těšíme se na vás!

FB událost - kopie_1

A o čem kniha vlastně je?

Když dá úspěšná manažerka Klára svému manželovi slib, že si najde klidnější a normálnější práci, netuší, že si pro ni osud připravil obchod s erotickými pomůckami. Coby oblastní ředitelka sítě sexshopů se seznamuje se svými zaměstnanci a s více či méně obvyklým zbožím, běžnými i VIP zákazníky a chodem provozoven. Rychle pochopí, že tohle normálnější a klidnější práce rozhodně nebude. I když ji některé situace, jako plný kufr vibrátorů při policejní kontrole, vyvedou z míry, vše se snaží zvládnout s profesionálním nadhledem.

Prostřednictvím vyprávění Kláry nahlédnete do sexshopů, před kterými jste možná vždy jen nesměle přešlapovali a potutelně nakukovali do výlohy. Co je ale uvnitř? Jaké erotické pomůcky tam můžete pořídit a kdo tam vlastně pracuje? Nestyďte se a račte vstoupit.

Chcete vědět, jak kniha vznikala? Mrkněte ZDE.

Chcete si knihu koupit online? Objednávejte ZDE.