Zveme vás na křest knihy Život s vůní lubrikantu

Zveme vás na křest knihy Život s vůní lubrikantu autorky Emmy Scharkez, který se koná v úterý 10. března v 16.00 hod. v Pierre Fresh Bistro na třídě Míru v Pardubicích. Kmotrem a hlavním hostem bude sexuolog MUDr. Radim Uzel, CSc.

Na místě si budete moci knihu koupit a rovnou si ji nechat podepsat od autorky i kmotra.

Těšíme se na vás!

FB událost - kopie_1

A o čem kniha vlastně je?

Když dá úspěšná manažerka Klára svému manželovi slib, že si najde klidnější a normálnější práci, netuší, že si pro ni osud připravil obchod s erotickými pomůckami. Coby oblastní ředitelka sítě sexshopů se seznamuje se svými zaměstnanci a s více či méně obvyklým zbožím, běžnými i VIP zákazníky a chodem provozoven. Rychle pochopí, že tohle normálnější a klidnější práce rozhodně nebude. I když ji některé situace, jako plný kufr vibrátorů při policejní kontrole, vyvedou z míry, vše se snaží zvládnout s profesionálním nadhledem.

Prostřednictvím vyprávění Kláry nahlédnete do sexshopů, před kterými jste možná vždy jen nesměle přešlapovali a potutelně nakukovali do výlohy. Co je ale uvnitř? Jaké erotické pomůcky tam můžete pořídit a kdo tam vlastně pracuje? Nestyďte se a račte vstoupit.

Chcete vědět, jak kniha vznikala? Mrkněte ZDE.

Chcete si knihu koupit online? Objednávejte ZDE.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení