Jak vznikala kniha Život s vůní lubrikantu (Emma Scharkez)

Knihu si můžete objednat ZDE.

Nezalekli jsme se erotické tematiky, naopak! My víme, že vás to zajímá, né že né. Příběh autorky Emmy Scharkez nás zavedl do světa sexshopů, prozradil, jak to vypadá v prodejnách, kdo tam pracuje, jací jsou zákazníci nebo jaké erotické pomůcky tam můžete pořídit. Slova jako vibrátor, lubrikant nebo venušiny kuličky se staly běžným denním slovníkem v našem nakladatelství. A už jsme se ani tolik nečervenali, když jsme vybírali vhodnou ilustraci ke kapitole o Big Johnovi, největším dildu (ano, to už také běžně používáme) v sexshopu. Rozhodli jsme se, že takové potěšení a nakouknutí do mnohým záhadného světa musíte prožít také. Kniha Život s vůní lubrikantu autorky Emmy Scharkez vyšla krásně v čas, kdy je nakupování valentýnských dárků v plném proudu.

02-titulka-s-rukou(1)

Jak jsme přemýšleli nad formou knihy

Díky jemné a tajemné grafice na obálce se nebudete muset stydět číst knížku v autobuse, parku nebo kdekoli na veřejnosti. A jsme si jistí, že po přečtení celého příběhu už se nebudete stydět ani vejít do sexshopu, protože zjistíte, že je to úplně přirozená věc, i když často tabuizovaná. Uvnitř knihy najdete černobílé ilustrace, které doplňují text a navnazují čtenářovu fantazii. Vazba je pevná, tak akorát do ruky. Ostatně, podívejte se sami.

01-predek-vnitrek-zadek

Naskladnění byla fuška

Práce s knihami je krásná a moc si jí vážíme. Ale někdy je to pěkná fuška, ale vlastně dobrá posilovna. Když jsme naskladňovali tři palety o celkem 2000 kusech čerstvě vytisknuté knihy, Lukáš, majitel nakladatelství, namasíroval svaly, prokřupal kosti a proměnil se v Hulka.

 

 

 

 

 

 

 

Nakonec to ale dobře dopadlo. Všechny knihy zůstaly bez újmy a teď si hoví v našem skladu a těší se na své čtenáře.

 

O čem tedy kniha je?

Když dá úspěšná manažerka Klára svému manželovi slib, že si najde klidnější a normálnější práci, netuší, že si pro ni osud připravil obchod s erotickými pomůckami. Coby oblastní ředitelka sítě sexshopů se seznamuje se svými zaměstnanci a s více či méně obvyklým zbožím, běžnými i VIP zákazníky a chodem provozoven. Rychle pochopí, že tohle normálnější a klidnější práce rozhodně nebude. I když ji některé situace, jako plný kufr vibrátorů při policejní kontrole, vyvedou z míry, vše se snaží zvládnout s profesionálním nadhledem.

Prostřednictvím vyprávění Kláry nahlédnete do sexshopů, před kterými jste možná vždy jen nesměle přešlapovali a potutelně nakukovali do výlohy. Co je ale uvnitř? Jaké erotické pomůcky tam můžete pořídit a kdo tam vlastně pracuje? Nestyďte se a račte vstoupit.

A kdo je Emma Scharkez?

Emma Scharkez svůj profesní život postupně rozvíjela na mnoha různých pracovních pozicích, až svou organizovanou, ráznou, přesto velmi empatickou osobnost nejlépe uplatnila na manažerských postech. Vzdělávala se tak v několika oborech, nakonec docela nečekaně nastoupila do světa s erotickým sortimentem. Svoji práci miluje, stejně jako své dva syny a manžela.

Manažerské a profesní zkušenosti byly autorce inspirací při psaní knihy. Ví totiž, jak důležitá je pečlivost při řízení zaměstnanců, práci se zákazníky a seznamování s novým zbožím. Příběhy jsou podloženy odbornými znalostmi autorky, přesto jsou smyšlené. I když možná něco z toho...

Knihu si můžete objednat ZDE.